Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

KONTAKTY

Bowling Kastanka
Kaštanová 70B
620 00 Brno
tel: +420724555700
napište nám

24. 06. 2017

Osmička v komorní atmosféře !!!

Ahoj všichni bowlingáři. Je vidět, že letní počasí, lépeřečeno letní pařáky vás vyhnali k vodě, na dovolené atd. No ještě dopoledne jsme si říkali, že v takovém počasí by šel na bowling jenom b...c. Omlouvám se Peťovi Plškovi, jelikož teď zrovna trénuje. Ono ale vážení není poznat, tedy alespoň na Kaštance, že nějaké léto je. Klima totiž valí náramě.

To jsem trochu odbočil. Chtěl jsem jenom vlastně napsat, že jsme dnes absolvovali turnájek, osmičku. Složení bylo takové, že do A kategorie jsme hráli čtyři. Ondra Surán, Milda Baron Kratochvíl, z dalekých končin se dostavil i Rosťa Nahodil a nakone já. Roman Pešl aby bylo jasno. V kategorii B byli celkem tři hráči, a to, Marek Mikloško, Peťa Peza a Jirka Dobiáš. No a nakonec ještě jedna kategorie, ženy. Tam hrála Dominika Houdková a Zdenka Dobiášová. Takže všechny kategorie obsazeny.

Bylo to takové příjemné zpestření sobotního poledne, či kousek dopoledne. Takže Ondra rozdrtil Áčkaře, Petr Peza Béčkaře a souboj mezi dvěma ženami zvládla lépe Zdenka Dobiášová.

Tak to by bylo asi vše z turnájku a doufám že budou i dvojice alá Golden League, jelikož dlouho nebyli a to bude opravdu z této sezóny opravdu všechno.

RP