Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

KONTAKTY

Bowling Kastanka
Kaštanová 70B
620 00 Brno
tel: +420724555700
napište nám

28. 06. 2017

Turnaj Dvojic jako za starých časů !!!

Tak poslední turnaj před dovolenou na Bowlingu Kaštanka máme za sebou, a tentokráte se sešlo 11 dvojic, což jak napovídá nadpis, jako za starých časů. Dnes už se na turnaje nikomu nechce, což je pochopitelné, když hrají někteří hráči dvě až tři ligy a sobota, na které nám zůstávají jediné volné termíny, také není moc populární.

V tomto turnaji se vždy hrávalo o řízky a žebra a původní název byl Golden League a byla to série. Dnes se turnaj jmenuje jednoduše Turnaj Dvojic. Příhodný název zatím hledáme. Tento turnaj je také typicky znám jako silně hendikepovaný (HDCP). Rádi bychom v tomto turnaji pokračovali i nadále, alespoň počas letních prázdnin.

No a jak toto klání dopadlo? V těžké konkurenci plné HDCP zvítězila dvojice Marcela Kozlová a Ondra Surán. Na druhém místě skončila dvojka Fufalko Mikola a Jan Šnajder a do třetice bronz brala smíšená dvojice Dominika Houdková a Petr Peza. Pokud máte zájem po dobu léta nezlenivět, máte možnost hned po dovolené na Kaštance v pondělí 24.7.2017 na turnaj dorazit.

Jinak všem přejeme příjemné dovolené a šťastné návraty.

RP


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ