Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

KONTAKTY

Bowling Kastanka
Kaštanová 70B
620 00 Brno
tel: +420724555700
napište nám

Komentáře

Zde můžete číst článečky k jednotlivým turnajům a Podnikovým ligám a vůbec o veškerém dění u nás na bowlingové herně.

Turnaj Dvojic jako za starých časů !!!

28. 06. 2017

Tak poslední turnaj před dovolenou na Bowlingu Kaštanka máme za sebou, a tentokráte se sešlo 11 dvojic, což jak napovídá nadpis, jako za starých časů.

celý článek

Osmička v komorní atmosféře !!!

24. 06. 2017

Ahoj všichni bowlingáři. Je vidět, že letní počasí, lépeřečeno letní pařáky vás vyhnali k vodě, na dovolené atd. No ještě dopoledne jsme si říkali, že v takovém počasí by šel na bowling jenom b...c. Omlouvám se Peťovi Plškovi, jelikož teď zrovna trénuje.

celý článek

Jak dopadla Devítka MIX ?

07. 05. 2017

V sobotu 6.5.2017 si dali dostaveníčko hráči, kteří měli chuť si zahrát devítku. Konal se totiž devítkový turnaj, který nebyl nijak omezen ligou, či průměrem. Nakonec se bojovalo ve čtyřech kategoriích, a to. Muži A,B a C.

celý článek

Boj o bronz !!!

09. 03. 2017

Dnes bylo ma programu 5.kolo PBL skupiny B. I tato skupina se nám již blíží ke konci základní části. a vidíme to tak, že o první příčce je rozhodnuto a Hanební pancharti si vybudovali slušný náskok. Druzí Teplárníci dnes také moc body nerozdávali, tak si pojistili stříbrnou pozici.

celý článek

Pancharti se nenechají !!!

09. 02. 2017

Třetím středečním kolem pokračovaly boje Podnikové ligy ve skupině B. Krom Hanebných Panchartů, kteří jsou už poměrně daleko a bezpečně vedou skupinu B, se to pěkně převaluje. Lépeřečeno, každý chvilku tahá pilku. Na zbývajících pozicích se přehazujou týmy URBAS, FOXI a Teplárníci.

celý článek

BOJ O PRVNÍ POZICI VRCHOLÍ - JITRNICE VEDOU !!!

02. 02. 2017

Včera si dala dostaveníčko PBL sk.A a pustila se do zápasů 5.kola. Mohly jsme sledovat zajímavé zápasy a hlavně mezi týmem Jitrnice, jejich foto ostatně máte u nadpisu článečku, a mezi týmem Lopaty. Mančaft XXX jim ještě dýchá na záda ze třetí pozice, ale už mají na prvního ztrátu 19 bodú

celý článek

Turnaj pro všechny !!!

31. 01. 2017

Dobrý den všem příznivcům našeho bowlingcentra Kaštanka. Tímto bychom Vás rádi pozvali na sobotní turnájek s názvem bleskovka 5. Všichni sportovní, lépeřečeno ligový hráči již na turnaje chodí, takže článeček je spíše určen pro komerční zákazníci a hráče podnikových lig (PBL).

celý článek